YHTEYSTIEDOT

Alueesi myyjä ja ammattitaitoinen konttorihenkilökuntamme antaa mielellään lisätietoja.

Joni Vartiainen

Toimitusjohtaja,
Myynti, Varsinais-Suomi, muu Suomi

+358 50 360 9044
joni.vartiainen@stt.as

Simo Gustafsson

Myynti, Varsinais-Suomi, muu Suomi

+358 44 555 7780
simo.gustafsson@stt.as

Aki Mäki

Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa, muu Suomi

+358 44 555 7300
aki.maki@stt.as

Teemu Harberg

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

+358 50 522 8229
teemu.harberg@stt.as

pekko

Pekko Hiltunen

EspritCam, myynnin tuki

+358 50 598 6588
pekko.hiltunen@stt.as

Elina Jalonen

Myyntipalvelu ja maksuliikenne

+358 (2) 251 3780
elina.jalonen@stt.as

Jenni Santanen

Myyntipalvelu

+358 (2) 251 3781
jenni.santanen@stt.as

Suomen Terätuonti Oy
Loukinaistentie 3
21420 Lieto

Avoinna ma-pe 8.00-16.00